Login Form

Tablety

Výkonných počítačů Tablet PC je na světě dost. Odolných už méně. Tablety Handheld Algiz se mohou pochlubit jak vysokou odolností, tak skvělým výkonem i výbavou a jsou tak ideálními nástroji v mnoha oborech jako jsou například měření v terénu, pojišťovnictví, telekomunikace, bezpečnostní složky či poskytování komerčních služeb.

 

 

 

Handheld Algiz 7
představuje příští generaci výkonných mobilních PC. Tento odolný tablet je malý, lehký, výkonný a navíc disponuje širokým výběrem komunikačních technologií. Ať pracujete s detailními mapami či jinými grafickými aplikacemi, kde potřebujete větší dipslay než u kapesního počítače, nebo prostě potřebujete plnou funkčnost standardního Windows PC, tento Algiz se sedmipalcovou obrazovkou a platformou Windows 7 představuje skvělé řešení. A je dost odolný pro práci i v těch nejtvrdších podmínkách.

 

Handheld Algiz 10X
výkonný odolný tablet Algiz® 10X používá sofistikované technologie, které mu pomohou přestát nepříznivé podmínky i hrubé zacházení - skvěle vyhoví potřebám mobilních pracovních sil. Využívá výkonný dvoujádrový procesor Intel® Atom™ N2800 a se 4 GB operační paměti RAM DDR3 a 64 nebo 128 GB SSD, rozšiřitelným pomocí paměťové karty microSD™, představuje špičkově výkonný přístroj a velkým prostorem pro vaše data. Navíc používá operační systém Windows 7 Ultimate a je připraven na Windows 8.