Login Form

PDA

Upuštěná, utopená či upečená PDA firmy Handheld vám poskytnou bezpříkladný výkon v terénu, a to v kompaktním a elegantním balení garantujícím bezpečnou práci s daty ve vysoce rizikových prostředích. V případě, že jsou vybaveny možností integrované bezdrátové komunikace, představují odolná PDA ještě větší hodnotu pro firmy, které chtějí vybavit své mobilní pracovníky nejnovějšími a nejúčinnějšími technologiemi.

 

 

Handheld Nautiz X3
Není to jen jedna věc, která činí z Nautize X3® průlom v mobilních odolných technologiích - je nebývalou kombinací vysokého výkonu, malých rozměrů, extrémní odolnosti a pozoruhodné hodnoty. Nautizu X3 se hned tak něco nevyrovná.

 

 

Handheld Nautiz X4
spojuje skvělou mobilitu se skutečnou funkčností v terénu. Je to odolný a trvanlivý nástroj navržený s ohledem na potřeby lidí pracujích v polních podmínkách – je nabitý funkcemi, je kompaktní a skutečně přenosný, a nabízí skutečně spolehlivé výpočetní řešení v náročném pracovním prostředí.

 

 

Handheld Nautiz X5
všestranné PDA kombinující vysoký výpočetní výkon s malým a odolným provedním. Navíc je navržen tak, aby vám poskytnul vše co potřebujete k pohodlné práci v terénu a zároveň vás příliš neobtěžoval, když už se s ním budete muset vláčet po celý den.

 Handheld Nautiz X6
když potřebujete kombinaci velké obrazovky a výkonu tabletu se skvělou odolností a pohotovostí malého kapesního počítače, měli byste zaměřit svoji pozornost na ultra robustní phablet Nautiz X6, který vám umožní zvládnout celodenní pracovní nálož s lehkostí.

 Handheld Nautiz X8
je průkopníkem nové generace kapesních počítačů a přináší největší brilantní kapacitní dotykovou obrazovku ve své třídě, spolu s nebývalým výpočetním výkonem, konektivitou a odolností.

 Handheld Nautiz X9
robustní počítač s operačním systémem Android, který zvládne jakékoliv prostředí, s nímž se pracovník v terénu může setkat. Je nabitý všemi myslitelnými možnostmi na podnikové úrovni, poskytuje nejlepší výkon ve své třídě a baterii, která vydrží i tu nejdelší směnu. Nautiz X9 je prostě robustní mobilní počítač učený pro práci v těch nejnáročnějších podmínkách.

 
Handheld Nautiz eTicket

 

 

 

 

Handheld Nautiz eTicket Pro