Login Form

PDA

Upuštěná, utopená či upečená PDA firem Handheld nebo TDS Trimble vám poskytnou bezpříkladný výkon v terénu, a to v kompaktním a elegantním balení garantujícím bezpečnou práci s daty ve vysoce rizikových prostředích. V případě, že jsou vybaveny možností integrované bezdrátové komunikace, představují odolná PDA ještě větší hodnotu pro firmy, které chtějí vybavit své mobilní pracovníky nejnovějšími a nejúčinnějšími technologiemi.

 

 

Handheld Nautiz X1
je perfektním spojením chytrého telefonu a odolného PDA. Boří hranice ve velikosti, houževnatosti a spolehlivosti, aby mohl nabídnout profesionálům a outdoorovým nadšencům léty prověřenou odolnost řady PDA Nautiz ve skutečném smartphonu, který používá operační systém Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) nebo Windows Embedded Handheld 6.5.

 

 

Handheld Nautiz X3
Není to jen jedna věc, která činí z Nautize X3® průlom v mobilních odolných technologiích - je nebývalou kombinací vysokého výkonu, malých rozměrů, extrémní odolnosti a pozoruhodné hodnoty. Nautizu X3 se hned tak něco nevyrovná.

 

 

Handheld Nautiz X4
spojuje skvělou mobilitu se skutečnou funkčností v terénu. Je to odolný a trvanlivý nástroj navržený s ohledem na potřeby lidí pracujích v polních podmínkách – je nabitý funkcemi, je kompaktní a skutečně přenosný, a nabízí skutečně spolehlivé výpočetní řešení v náročném pracovním prostředí.

 

 

Handheld Nautiz X5
všestranné PDA kombinující vysoký výpočetní výkon s malým a odolným provedním. Navíc je navržen tak, aby vám poskytnul vše co potřebujete k pohodlné práci v terénu a zároveň vás příliš neobtěžoval, když už se s ním budete muset vláčet po celý den.

 

 

Handheld Nautiz X8
je průkopníkem nové generace kapesních počítačů a přináší největší brilantní kapacitní dotykovou obrazovku ve své třídě, spolu s nebývalým výpočetním výkonem, konektivitou a odolností.

 
Handheld Nautiz eTicket

 

 

 

 

Handheld Nautiz eTicket Pro